fbpx

B&H’den kış kataloğu

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?

“Acaba Türkiye’ye kaç günde gelir? Gümrük sorunu yaşar mıyım?” diye merak ettiğim için geçen haziranda New York’taki B&H Photo Video‘dan 2 ürün almıştım. Biri Alcatel marka telsiz, diğeri de tripoda monte edilebilen küçük bir şemsiye. Kamerayı, fotoğraf makinesini güneşten ya da yağmurdan korumak için.

Ürünler 15 günde kapıma kadar gelmişti. Telsizin şarj aleti Amerikan prizi denen modeldi ve 110v istiyordu. Bu yüzden ancak pil ile kullanabiliyordum. Şemsiye ise pek işime yaramıyor.

Ama bu alışverişin en güzel tarafı, B&H’nin hiç üşenmeden evime dönemlik ürün kataloğu yollamaları oldu. Tam 450 sayfa. Bakıp bakıp iç geçirten yüzlerce ürün var. Taşınabilir ses-video ürünleri, fotoğraf, ışık, profesyonel ürünler, sunum, medya malzemeleri, aksesuarlar, kablolar, çantalar, kullanılmış ürünler… Hepsini istiyorum!

Türkiye’de müşteri sorularına 3 aydan önce -bazen hiç- cevap veremeyen firmalar varken yurtdışındaki bu müşteri memnuniyetinin önplanda tutulması durumu, en az bu kataloğun kokusu kadar memnuniyet verici.
Yılbaşı hediyem ilan ediyorum bunu.

Leave a Comment